Новини

29 травня - проведення наради для апарату районної ради

29 травня голова районної ради Забіяка І.І. провів нараду для апарату районної ради. Ігор Іванович проінформував присутніх про розширене засідання колегії облдержадміністрації, на якому розглядались слідуючі питання порядку денного: 1.Про стан організації в області роботи з видачі документів дозвільного характеру за принципом "єдиного вікна" та створення центрів надання адміністративних послуг. 2.Про стан погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України в області. 3.Про хід виконання обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року. 4.Про стан виконавської дисципліни в обласній державній адміністрації у 1 кварталі 2013 року. Також голова ради зупинився на проблемних питаннях роботи апарату районної ради та соціально-е

Детальніше

28 травня - участь голови районної ради у розширеному засіданні колегії облдержадміністрації

28 травня о 10 годині в сесійному залі Будинку рад м.Хмельницького відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації, в якому взяв участь голова районної ради Забіяка Ігор Іванович.На засіданні розглядались слідуючі питання порядку денного: 1.Про стан організації в області роботи з видачі документів дозвільного характеру за принципом "єдиного вікна" та створення центрів надання адміністративних послуг. 2.Про стан погашення заборгованості зі сплати внесків до Пенсійного фонду України в області. 3.Про хід виконання обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями на період до 2016 року. 4.Про стан виконавської дисципліни в обласній державній адміністрації у 1 кварталі 2013 року. 5.Різне.

Детальніше

27 травня - участь голови районної ради в черговій нараді

На чергову, виїзну нараду при голові райдержадміністрації було запрошено керівників структурних підрозділів органу виконавчої влади району, установ і організацій Чемеровеччини державної форми власності. Участь у зібранні взяли також : голова районної ради Ігор Забіяка, перший заступник і заступник голови РДА Володимир Думанський та Сергій Рибак, керівник апарату адміністрації Жанна Народовець. Під час зібрання було розглянуто кілька питань.

Детальніше

25 травня - відзначення свята останнього дзвоника на Чемеровеччині

25 травня по всій Україні пролунали останні дзвоники, які сповістили про закінчення 2012-2013 навчального року.Закінчився він і по всіх школах Чемеровецького району. Голова районної ради Забіяка І.І. відвідав навчальні заклади нашого району, де привітав учнів, випускників, вчителів та батьків із святом останнього дзвоника.

Детальніше

24 травня - відзначення 50-річчя утворення Чемеровецького медичного коледжу

Голова районної ради Забіяка І.І. взяв участь в урочистостях з нагоди 50-річчя утворення Чемеровецького коледжу. Ігор Іванович поздоровив директора медичного коледжу Шерстюка П.Я., викладацький колектив та студентів і випусників із святом, побажав їм гарних здобутків у роботі, розвитку коледжу, родинного і сімейного щастя, благополуччя, здоров'я, добробуту, достатку.

Детальніше

23 травня - продовження контрактів керівників комунальних підприємств і установ Чемеровецької райради

23 травня відбулись співбесіди голови районної ради Забіяки І.І.із керівниками комунальних підприємств і установ Чемеровецької районної ради у яких закінчуються строки дії контрактів, а зокрема: з директором Чемеровецької районної бібліотеки Кульпінською М.М., директором ЧСЛО "Агроліс" Франківським Б.С. та начальником Чемеровецького районного БТІ Драпатим В.І.В даній розмові брали участь :заступник голови районної ради Мамчура В.П., начальник відділу правого аналізу районної ради Кропельницький В.М., начальник відділу районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової політики та управління об'єктами спільної власності територіальних громад районної ради Кравцов П.І.

Детальніше

22 травня -участь голови районної ради у виїзній нараді з головами і секретарями сільських, селищних рад

Стало доброю традицією проведення виїзних нарад - семінарів із головами і секретарями сільських/селищних рад Чемеровеччини, під час яких керівники органів місцевого самоврядування району діляться не лише досвідом роботи, а й власними успіхами, досягнутими на обраній посаді за часи їхньої діяльності. А ще під час таких зустрічей і «старожили», і новообрані керівники виконавчих комітетів мають змогу познайомити своїх колег із кращими об'єктами соціально-культурної, виробничої і продовольчої сфер підвідомчої території, видатними людьми, історичними, природними і культурними пам'ятками, самобутніми талантами, котрими така багата наша Перлина Поділля.

Детальніше

21 травня - засідання бюджетної комісії районної ради

21 травня відбулось 30-е засідання 6 скликання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів, економічної політики, розвитку підприємництва, управління об'єктами спільної власності територіальних громад району.В основному всі депутати на комісії були присутні.В засіданні взяли участь : голова районної ради І.Забіяка, заступник голови районної ради В.Мамчура, а також начальник управління фінансів Чемеровецької РДА Т.Довгошия, начальник відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької РДА С.Павлишина, головний лікар Чемеровецького центру первинної медико-санітарної допомоги Ю.Гречанюк, головний бухгалтер ЦРЛ Чемеровецького району М.Голик, начальник бюджетного відділу районної ради П.Кравцов.

Детальніше

16 травня - відзначення Всеукраїнського дня культури та майстрів народного мистецтва

Працівники культури і аматори народного мистецтва Чемеровеччини нині відзначили своє професійне свято. З цієї нагоди у районному Центрі культури, дозвілля і мистецтв відбулися урочистості. Виступаючи перед присутньою аудиторією голова райдержадміністрації Сергій Романчук зазначив: «…Сьогодні ви у черговий раз відзначаєте своє професійне свято, а тому прийміть від мене особисто та від Чемеровецької районної державної адміністрації найщиріші вітання і щиру вдячність за високе служіння мистецтву, невтомний творчий пошук, самовідданість і подвижництво….». Окрім того керівник виконавчої влади краю побажав винуватцям урочистостей миру, любові, творчого горіння, гарного настрою, нових звершень у всіх добрих справах.

Детальніше

Проект Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" та інше.

Нацдержслужба: Завдання, визначені у Національному плані дій на 2013 рік, виконуються Відповідно до Указу Президента 12 березня 2013 року № 128/2013 «Про Національний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» Нацдержслужба України в межах повноважень має забезпечити виконання низки завдань напряму реформ «Реформа системи публічного управління» щодо удосконалення регулювання у сфері запобігання корупції та створення професійної та ефективної державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, а саме: підготовку проекту Закону України «Про внесення змін до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», доопрацювання проекту Закону України «Пр

Детальніше

<<          1     2     3          128     129     130     131     132     133     134     135     136     137     138          141     142     143          >>