Новини

11 червня - голова районної ради ознайомився із роботою П'ятничанської сільської ради та її соціальними об'єктами

Відповідно до плану роботи районної ради на поточний тиждень 11 червня головою районної ради Ігорем Забіякою було проведено виїзд в П'ятничанську сільську раду з метою ознайомлення з роботою сільської ради та об'єктами соціальної сфери.З початку Ігор Іванович оглянув приміщення сілької ради та умови праці апарату, де його зустрів керівник сільської ради Любов Гучок .Любов Сергіївна розповіла про роботу апарату ради та ознайомила голову районної ради із об'єктами соціальної сфери : дитячим садком, школою, сільським будинком культури та іншими об'єктами. Також Ігор Іванович зустрівся з керівником сільськогосподарського ТОВ "П'ятничанське" Боднаром М.В. та працівниками вище названих закладів.

Детальніше

10 червня - участь голови райради у нараді з керівниками підрозділів РДА, організацій та держустанов Чемеровеччини

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Думанський провів нараду із керівниками структурних підрозділів РДА, організацій та держустанов Чемеровеччини. Учасники зібрання сьогодні розглянули кілька питань. В нараді взяв участь голова районної ради Забіяка І.І. Першою про підсумки реалізації на теринах району стратегічних завдань Президента України із розвитку незалежної вітчизняної енергетики доповідала начальник сектору інфраструктури районної державної адміністрації Тетяна Скоб'як. Тетяна Вікторівна розповіла про заходи, які передбачено було виконати, ділилася власними судженнями стосовно перспективи розвитку альтернативних джерел електроенергії в районі та озвучила проблеми, які наявні на сьогоднішній день у цій сфері.

Детальніше

Представники нашого району стали переможцями шоу "Україна має талант-5"

Наші земляки із «Лісапетного батальйону» стали переможцями шоу «Україна має талант-5». 1 червня відбувся гала-концерт телевізійного шоу «Україна має талант», на якому оголосили переможця п'ятого сезону. Рішення, яке прийняли найголовніші судді проекту - глядачі, стало остаточним і безкомпромісним. Отож, наші земляки із П'ятничан зі своїм «Лісапетним батальйоном», у напруженій і цікавій боротьбі все ж таки зуміли вибороти перемогу і стати черговими тріумфаторами цієї популярної шоу - програми. «Ви знаєте, я завжди така балакуча, а зараз стою і жодного слова не можу вимовити. Я повірю в це лише тоді, коли мене вщипне Ігор Кондратюк», - прокоментувала успіх свого колективу його незмінний протягом багатьох років талановитий, мудрий і далекоглядний керівник - Наталія Фа

Детальніше

6 червня - День журналіста України

Шановні журналісти та працівники районної газети "Нове життя" ! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем журналіста. Переоцінити роль представників мас-медіа у сучасному житті неможливо. Ваша ініціативна та відповідальна участь у формуванні громадської думки є головною складовою розквіту демократії та свободи слова в нашій державі. Журналістика – це відповідальна справа захисників прав людини та прибічників правди, справа високої етичності та зваженості, де найцінніше - вміння вловити та передати головне. Найбільше у вашій роботі важить усвідомлення того, що від сказаного

Детальніше

5 червня - участь голови районної ради в спільній нараді з керівниками громадських формувань, органів внутрішніх справ, виконавчої влади та органів місцевого самоврядування

Виїзне засідання наради відбулося за ініціативи управління МВС України в Хмельницькій області. Базою для проведення заходу обрали місто Кам`янець-Подільський, у якому на сьогоднішній день найрозвиненіша структура дійсно дієвих громадських формувань, які діють як при міській раді, так і на базі вищих навчальних закладів.

Детальніше

4 червня - проведено семінар для державних службовців району щодо запобігання і протидії корупції

4 червня - у залі засідань районного будинку культури проводилося навчання голів, секретарів, бухгалтерів сільських/селищних рад за участі керівництва району та працівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування краю щодо запобігання і протидії корупції. Принагідно відзначити, що на Чемеровеччині побували й гості з обласного центру. Останні завітали, щоб надати методичну і практичну допомогу державним службовцям району та всім прирівняним до них щодо протидії корупції.

Детальніше

3 червня - участь в розширенному засіданні колегії райдержадміністрації

3 червня відбулось засідання колегії райдержадміністрації, на ньому розглядалось 6 питань. В засіданні взяв участь голова районної ради Ігор Забіяка. По перших двох питаннях - про виконання районного бюджету за І квартал 2013 року та внесення змін до районного бюджету інформував начальник управління фінансів РДА Тарас Довгошия. Тарас Іванович спочатку назвав загальну суму коштів, які надійшли від організацій та установ краю до районної казни протягом звітного періоду, а потім повідомив учасникам зібрання про деякі зміни до основного документу року, котрі будуть затверджені на наступній сесії районної ради.

Детальніше

1 червня - міжнародний день захисту дітей

Кожного року першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже у дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.Саме сьогодні за ініціативи Чемеровецької районної державної адміністрації та за активної участі служби у справах дітей, відділів освіти, молоді та спорту РДА, культури, центру соціальних служб для сім'ї, дітей і молоді та при суттєвій підтримці народного депутата України Олександра Гереги, проведено всерайонне свято, приурочене вище зазначеній даті.

Детальніше

31 травня - пришкільні табори розпочали свою роботу

У школах району пролунав останній дзвоник, який засвідчив про завершення 2012-2013 навчального року. Однак, загальноосвітні заклади Чемеровеччини продовжують жити і діяти, згідно напрацьованих планів. У дітей старшої школи зараз відповідальна пора - здача перехідних іспитів, а молодші вихованці активно відпочивають і оздоровлюються у пришкільних та інших таборах.

Детальніше

30 травня - участь голови районної ради в семінарі "Актуальні питання європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва України в сучасних умовах".

У найближчому майбутньому основну роль в Україні відіграватиме місцеве самоврядування, таке переконання висловив голова обласної ради Микола Дерикот, виступаючи під час відкриття семінару з підвищення кваліфікації за державним замовленням у сфері європейської інтеграції та євроатлантичного співробітництва для посадових осіб місцевого самоврядування ІІІ та ІV категорій посад області. Тематичний захід, організований Національним агентством України з питань державної служби спільно із Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, відбувся у приміщенні Хмельницького університету управління та права.

Детальніше

<<          1     2     3          127     128     129     130     131     132     133     134     135     136     137          141     142     143          >>