Новини

Суботник

Кожного року навесні всі організації, підприємства, установи приймають участь у прибиранні прилеглих територій. 2012 рік не став виключенням .В Чемеровецькому районі на суботник вийшла велика кількість людей, яка прибирала сміття, садила та білила дерева, вирубувала чагарники у лісосмугах, білила бордюри та інше. Колектив Чемеровецької районної ради не стояв осторонь важливої громадської справи по окультуренню території рідного району.

Детальніше

26 квітня - День Чорнобильської трагедії

Двадцять шість років тому зусиллями сотні тисяч пожежних, будівельників, водіїв, шахтарів, енергетиків, лікарів, військових, правоохоронців приборкано атомного монстра.

Детальніше

ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ.ПАСХА.

Шановні жителі Чемеровецького району ! Прийміть найщиросердечніші привітання з нагоди наближення одного із найбільших релігійних свят- Воскресіння Христового ! Невипадково, що саме Великдень завжди припадає на весняну пору, яка уособлює пробудження природи та появу нових сподівань людей на краще майбутнє.

Детальніше

68-a річниця визволення Чемеровеччини від німецько-фашистських загарбників

23 березня Чемеровеччина відначила 68-у річницю визволення району від німецько - фашистських загарбників та вшанувала ветеранів, чиїми титанічними зусиллями кувалася Перемога та відбудовувалося розорене народне господарство краю. У смт Чемерівці заходи відповідної спрямованості розпочалися на центральній площі. Учасники зібрання сформували колону демонстрантів, яку очолили представники керівництва органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, районної ветеранської організації, а за ними - працівники трудових колективів різної форми власності, учнівська та студентська молодь. Під звуки духового оркестру крокуючі рушили до парку Слави. До підніжжя монументу загиблим воїнам були покладені вінки квітів. Обабіч від

Детальніше

8 березня - Міжнародний день прав жінок і миру

8 березня з нагоди Дня прав, жінок та миру у районному Будинку культури проведено урочисті збори та святковий концерт, за участю відомих та авторитетних в регіоні жінок, матерів-героїнь, жінок - керівників і працівників органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад, лідерів громадсько-політичних організацій, а також делегацій з сіл і селищ району.

Детальніше

День народженя Великого Кобзаря

7 березня в смт.Чемерівці, біля пам'ятника Тарасу Григоровичу Шевченку відбулися заходи з нагоди 198 - річчя від дня його народження. Поклонитись славному сину українського народу прийшли представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування району, підприємств, установ і організацій краю, учнівська та студентська молодь.

Детальніше

25 річниця утворення районної ради ветеранів війни та праці

23 лютого 2012 року на Чемеровеччині відзначали одразу дві урочисті події: День захисника Вітчизни та 25-у річницю створення районної організації ветеранів України і районного хору ветеранів війни та праці. Органи виконавчої влади і місцевого самоврядування краю доклали значних зусиль аби свято відбулося на високому організаційному рівні. Розпочалися урочистості у районному Будинку культури. Участь у зібранні взяли представники керівництва району, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, первинних ветеранських організацій та ЗМІ, сільські/селищні голови, учнівська та студентська молодь, пересічні громадяни.

Детальніше

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій

15 лютого по всій Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Не став виключенням і поточний рік. На Чемеровеччині, де проживає 159 воїнів - інтернаціоналістів, до визначної дати завжди готуються ретельно і виважено. Насамперед, особлива увага органів виконавчої влади і місцевого самоврядування зосереджена на питаннях соціального захисту цих верств населення. Серед інших кроків - проведення мітингів - реквіємів, різноманітних заходів у закладах освіти та культури району тощо. У райцентрі відповідні урочистості розпочалися у Будинку культури. Там за участі аматорів місцевої сцени було підготовлено цікавий, тематичний концерт. У паузах між естрадними номерами перед присутніми із словами - вітаннями виступали перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дум

Детальніше

9 сесія районної ради

У районному будинку культури 3 лютого відбулася 9 сесія районної ради, у якій взяли участь :Гураль Леонід Андрійович депутат Хмельницької обласної ради, Сергій Петрович Романчук голова районної державної адміністрації, 50 депутатів, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, сільські, селищні голови територіальних громад Чемеровецького району. Вів засідання, як завжди голова районної ради Свіжий Володимир Антонович. Депутати розглядали 40 питаннь порядку денного: із них прийнято 7 цільових програм на наступний період роботи і 1 внесення змін до програми, вислухали 10 звітів про виконання програм за попередні роки, а також вислухали інші організаційно-господарські питання.

Детальніше

5 січня - відбулась 8 позачергова сесія районної ради

У районному будинку культури відбулася 8 позачергова сесія районної ради, у якій взяли участь : Сергій Петрович Романчук голова районної державної адміністрації, 54 депутати, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, сільські, селищні голови територіальних громад Чемеровецького району. Вів засідання, як завжди голова районної ради Свіжий Володимир Антонович. Депутати розглядали лише 2-а питання порядку денного: 1.Про районний бюджет на 2012 рік.

Детальніше

<<          1     2     3          126     127     128     129     130     131     132          >>