Новини

День народження села Кормильче

Усім жителям нашого району добре відоме село Кормильче, яке манить відвідувачів своїми неповторними краєвидами та пейзажами. Це може підтвердити кожний, хто хоча б раз побував у цій вишуканій перлині Поділля. Свої витоки Кормильче розпочинає ще у далекому 1402 році. Цю інформацію можна знайти і у працях відомого історика та краєзнавця 19 століття Юхима Сецінського.

Детальніше

6 червня - Проведена нарада

У залі засідань Чемеровецької селищної ради за ініціативи управління АПР відбулася нарада - семінар з бухгалтерами сільських і селищних рад, на якій розглянуто кілька питань.

Детальніше

1 червня - День захисту дітей

1 червня о 10.00.годині в смт Чемерівцях на центральній площі розпочалася святково-розважальна програма приурочена до Дня захисту дітей для малечі нашого району,Цю акцію підтримав меценат Олександр Герега голова ТОВ "Епіцетр К" на прохання органів влади Чемеровецького району. Голова районної ради Свіжий В.А. та голова райдержадміністрації Романчук С.П. відкрили свято і звернулись до присутніх із вітальними словами.

Детальніше

31 травня - участь у роботі колегії РДА

31 травня відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації, на якому розглянуто 4 питання.

Детальніше

30 травня - відбулась 10 сесія районної ради

30 травня о10.00. годині розпочалось засідання чергової 10 сесія районної ради в роботі, якої взяли участь 56 депутатів.Вів засідання як завжди голова районної ради Свіжий Володимир Антонович.

Детальніше

28 травня - Президія районної ради

28 травня о 15.00. годині розпочалось засідання президії Чемеровецької районної ради.

Детальніше

Постійні комісії районної ради

23 та 24 травня 2012 року відбулися засідання усіх 6-ох постійних комісій Чемеровецької районної ради.

Детальніше

Соціальний проект на Чемеровеччині

На Чемеровеччині триває соціальний проект на підтримку дітей з особливими потребами «Крок до дитячої мрії». Нещодавно у районному будинку культури проходив ІІ - й його етап. Хочеться зауважити, що з часу, відколи він стартував, у краї, мабуть, не залишилося жодної байдужої людини, яка б не переймалася долею учасників та улюбленої пари, котра бореться за втілення дитячої мрії у життя.

Детальніше

Відзначення 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

По всіх сільських та селищних радах Чемеровецького району 9 травня пройшли святкові мітинги, приурочені Великій Перемозі.В Чемерівцях мітинг розпочався о 10.00. годині на площі по вулиці Центральній, де були розміщені трибуна для виступів та сцена для концертної програми.

Детальніше

9 травня - День Перемоги

Шановні Чемерівчани! Дорогі ветерани, славні захисники рідної землі, герої фронту і тилу !

Детальніше

<<          1     2     3          125     126     127     128     129     130     131     132          >>