Новини

22 вересня - відзначення 75-річчя Хмельниччини

Свято з нагоди 75-річчя утворення Хмельницької області відбулося у обласному центрі минулої суботи. Усі райони і міста, у тому числі і Чемеровеччина, взяли активну участь у організації та проведенні відповідних заходів. З самого ранку у нашому райцентрі за присутності представників місцевих органів влади та громадськості, депутатів рад, учнівської і студентської молоді було організовано мітинг, під час якого до підніжжя пам'ятника Т.Г.Шевченку було покладено вінки і квіти.

Детальніше

22 вересня - День партизанської слави

Напередодні Дня партизанської слави у райцентрі відбулися урочистості з нагоди цієї визначної події. Але з - поміж підготовчих заходів, передбачалися певні кроки держави і суспільства стосовно забезпечення впорядкування пам'ятників та пам'ятних знаків, меморіалів, обелісків тощо, які символізують данину шани народу визволителям - партизанам і підпільникам. До того ж працівники установ соціального захисту населення району попіклувалися про тих героїв, що живуть поряд з нами і слугують живим прикладом і легендами славних подвигів партизанського руху краю.

Детальніше

Планова нарада

10.09.2012 року На планову нараду при голові райдержадміністрації було запрошено керівників структурних підрозділів органу виконавчої влади та установ і організацій Чемеровеччини різної форми власності. Участь у зібранні взяли також голова районної ради Володимир Свіжий і заступники голови РДА.

Детальніше

Проведено нараду з представниками органів місцевого самоврядування

5 вересня в районному Будинку культури проведено навчання і нараду голів та секретарів сільських/селищних рад, яке вів керівник виконавчої влади району Сергій Романчук. У ній також взяли участь та виступили: начальник відділу районної ради з питань бюджету, фінансів, податкової політики та управління об'єктами спільної власності територіальних громад району Петро Кравцов, перший заступник голови РДА Володимир Думанський та керівник апарату адміністрації Жанна Народовець.

Детальніше

Засідання колегії

03.09.2012 року на розширеному засіданні колегії райдержадміністрації, яке вів керівник виконавчої влади району Сергій Романчук, розглянуто 7 питань. Серед запрошених: голова районної ради Володимир Свіжий - заступники голови райдержадміністрації Володимир Думанський та Сергій Рибак, керівник апарату адміністрації Жанна Народовець, Чемеровецький селищний голова Володимир Войтов, керівники с/г підприємств, установ і організацій Чемеровеччини, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації тощо.

Детальніше

Святкування Дня державного Прапора України та Дня Незалежності України

23 серпня з нагоди Дня державного Прапора України та великого національного свята державності - Дня незалежності України, на центральній площі смт. Чемерівці о 10.00.годині відбулись урочисті збори громадськості. У них взяли участь представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування області і району, підприємств, установ та організацій різних форм власності, делегації із сільських та селищних рад.

Детальніше

Відбулась 11 позачергова сесія Чемеровецької районної ради.

15 серпня в районному Будинку культури о 10 годині відбулось пленарне засідання позачергової сесії районної ради.В роботі сесії, яку провів голова районної ради Свіжий Володимир Антонович, взяли участь 45 депутатів.Також на сесію були запрошені : голова райдержадміністрації, заступники голови, начальники управлінь та відділів РДА, сільські, селищні голови. В основному всі запрошені були присутні на засіданні.

Детальніше

Проведення спільної наради

6 серпня відбулася нарада із начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації та окремими представниками установ і організацій райцентру за участю заступника голови районної ради Мамчури Василя Петровича та голови і заступників райдежадміністрації. На засіданні було розглянуто кілька питань.

Детальніше

Підготовка до свята Івана Купала

Сотні представників трудових колективів райцентру вийшли сьогодні на центральну водойму селища, щоб виконати завдання, які передбачені планом проведення у районі свята Івана Купала.

Детальніше

Засідання колегії райдержадміністрації

Під головуванням керівника виконавчої влади району Сергія Романчука відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації, в якому взяли участь заступник голови районної ради Василь Мамчура, заступники голови РДА Володимир Думанський та Сергій Рибак, Чемеровецький селищний голова Володимир Войтов, керівники установ і організацій Чемеровеччини різних форм власності, окремі сільські голови.

Детальніше

<<          1     2     3          125     126     127     128     129     130     131     132     133     134          >>