Новини

Підготовка до свята Івана Купала

Сотні представників трудових колективів райцентру вийшли сьогодні на центральну водойму селища, щоб виконати завдання, які передбачені планом проведення у районі свята Івана Купала.

Детальніше

Засідання колегії райдержадміністрації

Під головуванням керівника виконавчої влади району Сергія Романчука відбулося розширене засідання колегії райдержадміністрації, в якому взяли участь заступник голови районної ради Василь Мамчура, заступники голови РДА Володимир Думанський та Сергій Рибак, Чемеровецький селищний голова Володимир Войтов, керівники установ і організацій Чемеровеччини різних форм власності, окремі сільські голови.

Детальніше

2 липня - День працівників податкової служби

У залі засідань РДА відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників податкової служби. Численний колектив податківців району у святковій залі зустрічали заступник голови райдержадміністрації Сергій Рибак та заступник начальника - начальник Чемеровецького відділення Городоцької МДПІ Сергій Боднар та окремі представники трудових колективів райцентру.

Детальніше

28 червня - День Конституції України

25 червня у райцентрі відбулися урочистості, приурочені найголовнішому законодавчому документу країни - Конституції України. Біля райдержадміністрації зібралися представники органів виконавчої влади і місцевого самоврядування району, керівники та працівники підприємств, установ та організацій Чемеровеччини.

Детальніше

22 червня - День скорботи і вшанування памяті жертв війни в Україні

З нагоди Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни в Україні у парку Слави смт Чемерівці відбувся мітинг-реквієм. У заході взяли участь: заступник голови районної ради Василь Мамчура, голова райдержадміністрації Сергій Романчук, заступник РДА Сергій Рибак, голова і секретар Чемеровецької селищної ради Володимир Войтов та Юрій Ковальчук, ветерани, керівники і працівники структурних підрозділів органу виконавчої влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій райцентру різної форми власності.

Детальніше

День державного службовця та нагородження багатодітних матерів

Напередодні професійного свята державних службовців Чемеровеччину відвідав заступник голови облдержадміністрації Леонід Гураль. Під час урочистостей, які проходили у районному будинку культури, Леонід Андрійович передав працівникам цієї сфери найкращі вітання від губернатора області Василя Ядухи та від себе особисто.

Детальніше

17 червня - День медичного працівника

У неділю 17 чеврня усі медичні працівники відзначатимуть своє професійне свято. Проте саме сьогодні 15 червня люди в білих халатах отримували вітання та щирі слова вдячності за збереження і відновлення найціннішого скарбу - здоров'я.

Детальніше

Засідання міжвідомчої наради

Сьогодні за участі голови районної ради Володимира Свіжого, завідувача сектору надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Анатолія Павліковського та представників управління МНС у Чемеровецькому районі відбулося засідання міжвідомчої робочої наради, котра проходила в селекторному режимі з питань запобігання загибелі та травмування людей на території області. На зібранні було розглянуто кілька питань.

Детальніше

Нарада з сільськими та селищними головами

Одразу ж після завершення селекторної наради відбулася нарада із сільськими і селищними головами, на якому взяв участь голова районної ради Свіжий Володимир Антонович. Порядком денним сьогоднішнього зібрання було передбачено розглянути 4 питання.

Детальніше

12 травня - Проведена селекторна нарада

За участі голови районної ради Свіжого Володимира Антоновича, керівника апарату райдержадміністрації Жанни Народовець, начальника управління агропромислового розвитку РДА Василя Нагородного, сільських/селищних голів проведено селекторну нараду з питань підготовки до жнивної кампанії 2012 року.

Детальніше

<<          1     2     3          124     125     126     127     128     129     130     131     132          >>