Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 Останні новини

День Національної поліції

04.07.18р. Голова Чемеровецької районної ради Світлана Павлишина, голова РДА Олег Батюк та голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань привітали сьогодні працівників Чемеровецького відділення Головного управління національної поліції з їхнім професійним святом - Днем Національної поліції. Вони дали оцінку їх праці та побажали кожному з них міцного здоров'я, сімейного щастя, достатку, професійних успіхів, а також поваги від оточуючих. Окрім поздоровлень кращі представники цієї сфери отримали з рук посадовців почесні грамоти та квіти.

Детальніше

День Конституції України

Сьогодні у смт Чемерівці відбулися урочисті збори, приурочені Дню Конституції України. До пам'ятника Тарасу Шевченку керівництвом району було покладено квіти. Перед присутніми виступили із словами вітання : голова районної ради Світлана Павлишина, голова райдержадміністрації Олег Батюк, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань. Вони зазначили, що Незалежна Українська держава вже 22 рік живе за своєю Конституцією. Для кожного громадянина України Конституція є його серцем, совістю та душею, бо головне її завдання - захист та піклування про людину.Конституція диктує право бути господарем на своїй землі, це закономірне прагнення кожного народу, кожної людини. З нагоди свята окремих громадян району відзначено грамотами та подарунками. Також під час заходу було провед

Детальніше

ОГОЛОШЕННЯ : Первинна правова допомога

Визнання договору дарування недійсним Відповідно ст.717 Цивільного Кодексу України за договором дарування одна сторона (дарувальник) передає або зобов’язується передати в майбутньому другій стороні (обдарованому) безоплатно майно (дарунок) у власність . Дарунком можуть бути рухомі речі, в тому числі гроші та цінні папери, та нерухомі речі, а також можуть бути майнові права, якими дарувальник володіє або які можуть виникнути у нього в майбутньому. Згідно ст. 718 Цивільного Кодексу України визначено форму договору дарування: - Договір дарування предметів особистого користування та побутового призначення може бути укладено усно. - Договір дарування нерухомої речі укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню. - Договір дарування майнового права та договір дарування об

Детальніше

День державної служби

23.06.18р. У Будинку культури смт Чемерівці відбулися урочисті збори з нагоди 100-річчя запровадження державної служби України та Дня державної служби. Із святом держслужбовців привітали : голова райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови районної ради Лариса Лук'янова, заступник голови Чемеровецької селищної ради Юлія Повар, голова профспілкової організації Оксана Вінярська. Звертаючись до учасників зібрання виступаючі підкреслили значення державної служби, яка повинна реагувати на запити сучасного суспільства.Найкращих держслужбовців було нагороджено грамотами.

Детальніше
Переглянути всі новини