Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

 

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ : День Соборності України

22 січня 2019 року о 11.00 у с.Гуків, на мості через р. Збруч на кордоні між Чемеровецьким та Борщівським районом відбудуться міжобласні заходи з нагоди Дня Соборності України, 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. У програмі заходу передбачено: - урочиста хода та єднання делегацій Хмельницької та Тернопільських областей, урочиста частина біля пам'ятного знака Р.Шухевичу; - культурно-мистецькі заходи відповідної тематичної спрямованості; - розміщення ярмаркових будиночків тощо; Також цього дня заходи до Дня Соборності України відбудуться у с.Гусятин, на межі між Чемеровецьким районом та Гусятинським районом Тернопільської області. Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у зазначених заходах.

Детальніше

Підготовка до ювілейної дати

18 січня голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний, голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань побували у с.Гуків на місці проведення основної частини міжобласних заходів з нагоди Дня Соборності України, 100-ї річниці проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Вони оглянули територію та проінспектували підготовчі роботи до відзначення цієї масштабної події. Представники влади підкреслили, що святкування 100-річчя проголошення Акта злуки має відбутися на найвищому рівні. Адже відзначення цієї дати має на меті утвердити розуміння тривалого шляху боротьби за незалежність України, цінність для укр

Детальніше

З Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні жителі Чемеровеччини! В Новому 2019 році, я сподіваюсь , що наша держава, забезпечить належні умови життя, гідні громадян справді вільної, демократичної країни. Від імені районної ради сердечно вітаю жителів Чемеровеччини з наступаючим Новим 2019 роком та Різдвом Христовим. Нехай наступний рік наповниться політичною та економічною стабільністю, миром, розвитком всіх галузей нашої держави. Бажаємо вам, дорогі земляки, миру, щастя і здоров‛я, добра і тепла в ваших оселях, а головне віри у те, що за нинішніми складними днями прийдують кращі часи для здійснення ваших надій. З наступаючими святами вас, дорогі земляки! З повагою, Л.Лукянова заступник голови районної ради

Детальніше

Відкрита головна ялинка Чемеровеччини

На центральній площі смт Чемерівці відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки району. Чудову атмосферу доповнювало казкове містечко у вигляді янголів, сніговичків, декоративних оленів. Із святом присутніх привітали голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань, голова Чемеровецької райдержадміністрації Олег Батюк, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова. Увазі дітей та дорослих були представлені конкурси, ярмарки, вручення подарунків, виступи аніматорів та аматорських колективів тощо.

Детальніше
Переглянути всі новини