Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

 

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 Останні новини

ОГОЛОШЕННЯ : УКРТРАНСГАЗ

Щодо спалювання сухої трави Повідомляємо, що в Чемеровецькому районі біля с. Боднарівка на землях сільської ради знаходяться 3 магістральних газопроводи, газопровід - відгалуження до ГРС Боднарівка, 7 кранових вузлів та газорозподільна станція Боднарівка Барського ЛВУМГ. З настанням весняно-літнього періоду на посадочних масивах та долинах навколо компресорних станцій та магістральних газопроводів часто виникають запалювання сухої трави та очеретів не встановленими особами, які гасяться з застосуванням первинних засобів пожежогасіння та залученням пожежних автомобілів нашого управління. Відповідно до ст. 6 Закону України «Про трубопровідний транспорт» № 192 / 96- ВР від 15.05.96 р. основними принципами державної політики у сфері трубопровідного транспорту, враховуючи його пріорите

Детальніше

Фонд соціального страхування України

Звіт про результати діяльності Городоцького відділення за 2018 рік Основними завданнями Фонду у 2018 році були: надання матеріального забезпечення, страхових виплат, соціальних та реабілітаційних послуг, здійснення перевірок обґрунтованості видачі та продовження листків непрацездатності, контроль за використанням роботодавцями та застрахованими особами коштів Фонду, профілактики нещасних випадків тощо. Результати діяльності Городоцького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області за 2018 рік в цифрах: На обліку у відділенні Фонду перебувають: 3208 страхувальників, із них відповідно до статусу: 1053 юридичні особи; 1577 фізичних осіб (особисто); 575 фізичних осіб-роботодавців; 3 відокремлені підрозді

Детальніше

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

15.03.19р. Відбулися урочисті заходи з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Із професійним святом комунальників привітали : заступник голови районної ради Лариса Лук'янова, перший заступник голови адміністрації Едуард Шляков та голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань. Найкращих працівників було відзначено Почесними грамотами.

Детальніше

День народження генія Українського народу

У смт Чемерівці, біля пам'ятника Великому Кобзареві відбулися заходи з нагоди 205 - ї річниці від дня його народження. На урочистому зібранні були присутні : заступник голови районної ради Ларіса Лук’янова, перший заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Едуард Шляков, заступник голови Чемеровецької селищної ради Юлія Повар, трудові колективи райцентру. Керівництво району поклали до підніжжя пам'ятника квіти та виступили перед присутніми. Кілька пісень про Україну та її народ виконали аматорські колективи.

Детальніше
Переглянути всі новини