Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

 

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 


Останні новини

34-а чергова сесія районної ради

21 лютого 2020 року в залі засідань Центру культури, дозвілля та мистецтв відбулось пленарне засідання 34 чергової сесії Чемеровецької районної ради. Вела засідання заступник голови районної ради Лариса Лук’янова. В роботі пленарного засідання взяли участь : депутати районної ради, новопризначений голова РДА, його заступники , начальники управлінь, відділів та служб РДА, керівники підрозділів місцевих органів виконавчої влади, сільські та селищні голови Чемеровецького району та інші. Під час зібрання було розглянуто депутатами райради 23 питання порядку денного сесії. Головні із них це про виконання Програми соціально-економічного розвитку Чемеровецького району на 2019 рік, районний бюджет на 2020 рік, виконання районного бюджету на 2019 рік та внесення змін до районного бю

Детальніше

Інформація Чемеровецького відділу Городоцької місцевої прокуратури

Невідворотність покарання за вчинення злочину Чемеровецьким відділом місцевої прокуратури у суді повністю доведено вину раніше судимого мешканця Кам’янець-Подільського району, охочого на чуже майно у вчиненні чергової крадіжки. 30.11.2019 близько 16 години до Чемеровецького відділення поліції надійшло повідомлення про крадіжку грошових коштів та золотих виробів із приватного будинку жителя смт Чемерівці. Завдяки злагодженим діям оперативників Чемеровецького ВП та процесуальних керівників Чемеровецького відділу місцевої прокуратури особу зловмисника встановлено. Ним виявився житель Кам’янець-Подільського району, який неодноразово судимий за вчинення аналогічних злочинів на території України. В ході досудового розслідування встановлено, що молодик, будучи звільненим з місць позбавлення вол

Детальніше

День пам'яті Героїв Крут

29.01.20р. У смт Чемерівці з нагоди Дня пам'яті Героїв Крут відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника «Борцям за незалежність України». Церемонію покладання здійснили перший заступник голови Чемеровецької райдержадміністрації Едуард Шляков, заступник голови Чемеровецької районної ради Лариса Лук'янова, голова Чемеровецької селищної ради Олександр Собань.

Детальніше

Участь в апаратній нараді РДА

27.01.20р.Заступник голови районної ради Лариса Лук'янова взяла участь в апаратній нараді з керівниками структурних підрозділів РДА, районних організацій і установ району. Учасниками зібрання було розглянуто декілька питань. Юрій Гречанюк - головний лікар комунального некомерційного підприємства «Чемеровецький центр первинної медико-санітарної допомоги» розповів про роботу підпорядкованого відомства. Юрій Миколайович проаналізував стан надання медичних послуг, окреслив матеріально-технічну базу амбулаторій та ФАПів, зупинився на фінансуванні закладів охорони здоров'я первинної ланки. Виступаючий озвучив дані щодо рівня смертності у населених пунктах, говорив про діагностику та профілактику захворювань. Окрім того Юрій Гречанюк повідомив, що на виконання Урядової програми «Доступні ліки»

Детальніше
Переглянути всі новини