Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

 

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 


Останні новини

Пpaцює paйoнний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації

Відповідно до статей 75, 76 Кодексу цивільного захисту України, для безпосередньої організації і координації робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов'язаної з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 створений районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. До його складу увійшли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, об'єднаних територіальних громад, керівники закладів охорони здоров'я, силових структур району. Головним завданням штабу є координація дій та заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19, оперативного реагування у випадку виявлення захворювань на COVID-19 в районі.

Детальніше

Засідання районної комісії ТЕБ та НС щодо запобігання поширенню коронавірусу

27.03.20р. Проведено засідання комісії ТЕБ та НС щодо запобігання поширенню коронавірусу. Було розглянуто питання про виконання на території району заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року №215 щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. За результатами зібрання комісія прийняла відповідні рішення. Відповідно до рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій облдержадміністрації від 25 березня 2020 року №6 заборонити роботу на період карантину суб'єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчуванн

Детальніше

У Чемерівцях продезінфікували місця масового скупчення людей

26 березня у смт Чемерівці рятувальники 20 Державної пожежно-рятувальної частини у засобах індивідуального захисту дезінфікували вулиці Центральну, Героїв Майдану, Пирогова та Пушкіна. Також спеціальним розчином рятувальники обробили території продовольчих магазинів та центральної районної лікарні. Дезінфекційні заходи здійснюються з метою запобігання розповсюдженню вірусних захворювань. Державна служба з надзвичайних ситуацій закликає громадян неухильно дотримуватись карантинних заходів, аби не допустити поширення вірусних інфекцій!

Детальніше

Замах на крадіжку також злочин

27.03.20р. Чемеровецьким відділом Городоцької місцевої прокуратури у суді повністю доведено вину раніше неодноразово судимого жителя сусіднього Кам’янець-Подільського району, у замаху на чергову крадіжку.Вказана подія мала місце ще в квітні 2018 року. Тоді, 30-річний зловмисник, перебуваючи в с. Жердя Чемеровецького району, помітивши незамкнені водійські двері припаркового поблизу господарства потерпілого автомобіля вирішив вчинити крадіжку товарно-матеріальних цінностей із салону. Скориставшись відсутністю власника та сторонніх осіб, чоловік проник в салон автомобіля та намагався таємно викрасти авто магнітолу вмонтовану в панель. Проте, як відомо, все таємне, рано чи пізно стає явним, оскільки саме вчасно нагодився потерпілий, який і припинив злочинні дії крадія. Суд, оцінивши зібрані с

Детальніше
Переглянути всі новини