Шановні мешканці та гості Чемеровецького краю !

 

Ми раді вітати Вас на сторінках офіційного сайту Чемеровецької районної ради.

Новітні технології та всесвітня мережа Інтернет дають нам можливість ще повніше висвітлювати роботу районної ради, надавати громадянам повну та вичерпну інформацію щодо діяльності органів місцевого самоврядування.

Сподіваємося, що інформація, яку ми оприлюднюємо, стане в нагоді усім, хто цікавиться сьогоденням Чемеровеччини.

 

 


Останні новини

Придбано новий шкільний автобус

02.09.19р. З метою забезпечення комфортного підвозу дітей з віддалених населених пунктів до Закупнянської ЗОШ І-ІІІ ст. було придбано новий шкільний автобус вартістю 1847,0 тисяч гривень. Кошти на придбання автобуса були виділені з обласного та районного бюджетів. Новий шкільний автобус розрахований на 30 місць, має додаткові рівні безпеки, обмеження у швидкості руху, звукову і світлову сигналізацію, аварійні кнопки, спеціальні сидіння та зручні сходинки. Тож дітям будуть надані всі умови щоб комфортабельно дістатися до навчального закладу для отримання знань.

Детальніше

Відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям

02.09.19р. У перший день нового навчального року відбулося офіційне відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Спортивний майданчик побудовано в межах фінансування Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету в співвідношенні 50/50, загальна вартість майданчика 1454,9 тис. грн. Відкриття спортивного майданчика є знаковою подією для селища. Сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить школярам активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку.

Детальніше

День знань

02.09.19р. У школах Чемеровецького району відбулося свято Першого дзвоника. Цей день є визначальним і радісним святом для кожного із школярів. Адже він знаменує початок нових знань, нових досягнень, успіхів на шкільній ниві. За традицією адресувалися привітання учням, вчителям, батькам. Учні отримали чимало гарних побажань і напутніх слів. Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, які вже сьогодні вперше у своєму житті сядуть за парти. Під оплески пролунав перший дзвінок, який засвідчив про початок нового навчального року. Заступник голови районної ради Лариса Лук’янова відвідала Закупненську ЗОШ, де відкрила початок роботи новозбудованого спортивного майданчика та подарувала школярам футбольний м’яч.

Детальніше

Чемеровецький відділ Городоцької місцевої прокуратури

За торгівлю канабісом – позбавлення волі! За принципової позиції процесуального керівника Чемеровецького відділу місцевої прокуратури в суді повністю доведено винуватість 18 річного молодика, який займався незаконним обігом та збутом наркотичних засобів. В ході досудового розслідування та судового розгляду встановлено, що в період часу з грудня 2018 правоохоронцями збиралася доказова база та документувалася протиправна діяльність студента медичного коледжу, який з метою наживи, незаконно збував на території районного центру особливо небезпечний психотропний засіб – канабіс. Так, за результатами судового розгляду обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України та призначено покарання у виді 2 років позбавлення во

Детальніше
Переглянути всі новини